Astrologia Wedyjska

Konsultacja oparta o horoskop urodzeniowy

Ciało i umysł są integralną częścią świata materii, czas i lokalizacja podczas narodzin współgrają z układem znaków na niebie, który miał wówczas miejsce. Dotyczy to wszystkich istot na Ziemi. Poznając zależności, zrozumiesz lepiej swoją osobowość, naturalne skłonności i węzły karmiczne. Uwalniając się z nich, dotrzesz do granicy samorealizacji.

PO CO I DLACZEGO?

Poprzez analizę będziesz mógł/mogła lepiej zrozumieć, dlaczego życie przebiega w takim, a nie innym rytmie. Dlaczego myślisz i działasz w określony sposób, skąd biorą się takie, a nie inne dążenia i wyzwania. Horoskop urodzeniowy oparty o Astrologię Wedyjską pokaże Ci korelację pomiędzy Tobą a wszechświatem. Badanie siebie z wykorzystaniem napotkanej tutaj wiedzy prowadzi do bezwarunkowej akceptacji obecnego stanu rzeczy. Akceptując rzeczywistość taką, jaka jest, wyzwalasz się z węzłów karmicznych. Droga samopoznania, której etapem jest Astrologia Wedyjska, ukazuje się w pełniejszej formie.

Skuteczność omawianego tutaj narzędzia pozostaje niepodważona od tysięcy lat. Astrologia mimo wielu swoich odgałęzień w rdzeniu pozostaje niezmienna. Korzystali z niej np. Nostradamus czy Hipokrates, który wypowiedział następujące zdanie: „Człowiek, który nieobeznany jest z wiedzą astrologii, zasługuje raczej na miano błazna, aniżeli lekarza.”  Wielu współczesnych lekarzy zdaje się powracać do omawianej tutaj wiedzy i nieoficjalnie korzystać z niej podczas rozmów ze swoimi pacjentami. Astrologia wnika głębiej i odnosi się do każdej sfery życia.

horoskop-urodzinowy-astrologia-wedyjska

SPOSÓB WYRAZU

Aby objaśnić osobisty horoskop, potrzebujemy poznać datę i miejsce urodzenia. Istotne znaczenie mają godzina i minuty. Na podstawie tych danych dowiemy się, jaka „mapa nieba” towarzyszyła Ci podczas pierwszego oddechu. Każde z ciał niebiańskich ma bowiem swoje cechy, odzwierciedlają się one w Twojej osobowości. Po zapoznaniu się z unikalnym kosmogramem przeprowadzamy konsultację. Możliwa jest rozmowa poprzez komunikator internetowy, telefon bądź osobiste spotkanie.

Przeważnie zgłaszają się do nas osoby z konkretną intencją, chcą wyzwolić się z powtarzających się w swoim życiu splotów nieprzychylnych wydarzeń, dotykają ich psychiczne bądź fizyczne cierpienia lub mają duże „parcie” na sukces w określonej płaszczyźnie życia, ten mimo to nie chce przyjść. Jeśli masz jedną z powyższych lub inną intencję, to napisz nam o tym. Dzięki temu będziemy mogli wyłuskać w horoskopie te czynniki, które są szczególnie powiązane z troską, z którą się utożsamiasz.

noworodek-horoskop-urodzeniowy-astrologia-wedyjska

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Wyślij wiadomość o tytule „Astrologia” na adres: konsultacja@wedanta.pl
W treści wpisz swoją datę urodzenia (znaczenie mają minuty, jeśli nie jesteś pewny/a, skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego i poproś o podanie tej informacji) oraz miejscowość. Opcjonalnie napisz co determinuje Twoją wiadomość, co chcesz wyjaśnić poprzez konsultację.

W odpowiedzi prześlemy proponowany termin konsultacji i poprosimy o przelew na wskazane konto. Cena za analizę i +/- 1.5 godzinną rozmowę wynosi 400 zł.

Prywatność: Twój adres mail, jak i wszelkie treści zawarte w korespondencji wykorzystamy tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia konsultacji z Tobą.

Top